سومین همایش کاربردی معماری سازمانی

روز چهارشنبه سوم خرداد ۹۱ سومین همایش کاربردی معماری سازمانی در اصفهان برگزار شد. این همایش که به روال سال‌های قبل به همت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اصفهان و با شرکت جمعی از شرکتها، کارشناسان و مشاوران معماری سازمانی و همچنین دانشگاهیان و دانشجویان علاقه‌مند برگزار گردید، در واقع گردهمایی سالانه علاقه‌مندان و دست‌اندرکاران معماری سازمانی در کشور است.

همایش امسال هم خوشبختانه با رشد کمی و کیفی قابل‌ملاحظه‌ای نسبت به دوره‌های قبل همراه بود و با برنامه‌ریزی و نظم خوبی برگزار شد. بیشتر مقالات و سخنرانی‌های ارائه‌شده حاوی نکات ارزشمند و جدیدی بود و شخصاً از محتوای آنها استفاده کردم.

در برگزاری این همایش، بنده هم به‌عنوان عضو و مسئول کمیته علمی، نقش کوچکی داشتم و مقاله‌ای تحت عنوان «روندهای نو در مدیریت معماری سازمانی» ارائه کردم.

سایت همایش

۲ دیدگاه برای : سومین همایش کاربردی معماری سازمانی

  • بنت الهدی

    سلام آقای کرمی، من در این همایش بودم و از صحبت های شما و آقای بشارتیان خیلی استفاده بردم.
    بنده دانشجوی ترم آخر لیسانس مهندسی آی تی هستم و استادم پروژه پایانی را مقاله دستور دادند، مدتی هم کارآموز رشته معماری سازمانی بوم، به این موضوع علاقمند شدم و اطلاعات بالایی ندارم، میخوام مقاله ای با عنوان”تاثیر معماری سازمانی بر عملکرد فناوری اطلاعات در لایه فناوری” بنویسم.اما مقاله هدفی پیدا نکردم تا بتونم برای اولین بار نمونه ببینم.شما می تونید کمکم کنید؟

  • رضا کرمی

    سلام
    اگر توضیحات بیشتری در مورد موضوع پایان نامه تان بدهید، ممکن است بتوانم کمک کنم. لطفاً به نشانی karami-at-golsoft.com ایمیل بزنید.

دیدگاه‌تان را ارسال کنید :

قدرت گرفته از وردپرس پارسی - طراحی شده توسط Fresh Sites - ترجمه و بهینه‌شده برای وردپرس پارسی توسط مسعود گلچین